Encounter - KREJTA - DEV

Případová studie:

Tvorba Informačního systému pro JAMU a mezinárodní festival divadelních škol – Setkání/Encounter

Detail projektu:

Janáčkova akademie múzických umění (JAMU) každoročně organizuje mezinárodní festival divadelních škol pro předávání zkušeností a poznatků mezi divadelními školami. Tuto možnost dlouhodobě využívají stovky studentů a pedagogů. Festival takového kalibru bezpodmínečně potřebuje jedinečný informační systém, který poskytne všechny důležité informace všem zúčastněným stranám. Jak to dopadlo? Podívejte se na realizaci zde.

Služby projektu:

Vyladěná prezentace festivalu

Webové stránky festivalu by neměly působit složitě. Na první pohled se musí jednat o jednoduchou strukturu, která umožní návštěvníkům najít v co nejkratším čase to, co potřebují. Nezáleží, jestli se jedná o nákup vstupenek, zjištění programu nebo přehled účastníků. Všechny informace musí být přesně tam, kde je návštěvníci čekají.

Jednoduchá správa divadelních souborů

Velkou část informačního systému tvoří práce se soubory. Každý z divadelních souborů má svůj vlastní harmonogram vystupování. Abychom návštěvníkům ulehčili hledání v časech výstupů jejich oblíbených divadelních souborů, přidali jsme k informaci o daném souboru také harmonogram vystupování pro rychlejší orientaci.

Přehledný kalendář s programem

Hledáte-li představení, na které se nejvíce těšíte, nechcete zbytečně marnit čas vyhledáváním. Chcete získat ty nejdůležitější informace rychle a přehledně na jedním místě. K tomu poslouží shrnující program se vším, co potřebujete vědět.

Chcete vybojovat
více objednávek?

odznak
odznak
odznak
odznak
^