Tvorba Eshopu pro New Yourskou investiční Galerii | KREJTA

Případová studie:

Tvorba Eshopu pro New Yorskou investiční galerii

Detail projektu:

Společnost ArtInvest se věnuje obchodu s investičním uměním ve Spojených státech amerických s hlavním zastoupením v New Yorku. Jednoho dne nás kontaktoval ředitel této společnosti, pan Petr Zahraj, s prosbou o vytvoření E-shopu a nové identity pro jejich galerii.

Služby projektu:

Nechat vyniknout opravdové umělce

Responzivní Eshop

Jednoduchý webdesign

Při návrhu jsme se řídili pravidlem v jednoduchosti je krása. Všechny obrazy od umělců jsou nádherná barevná díla, která jsme chtěli nechat vyniknout. Proto se všechny prvky webu, nesou převážně v černé a bílé barvě, jenž jsou doplněny, o odstíny těchto děl.

Tvorba designu Eshopu

Rychlá orientace

Tím, že se na stránce vyskytuje několik různých umělců, bylo důležité, aby návštěvník rychle dokázal vybrat svého oblíbeného autora, od kterého by chtěl investiční umění zakoupit. Vyfiltrovat si obrazy od konkrétního autora a pak už jen vyžádat cenovou nabídku na dané umění a investovat.

Tvorba stránky autora

Příběh prodává a v umění to platí dvojnásob

Důvod, proč se autoři stávají slavnými je zejména kvůli jejich životnímu příběhu a zkušenostem. Proto autobiografická stránka autorů je jednou z prvních věcí, které chceme návštěvníkům ukázat. Když vědí, co chtěl autor vyjádřit je jednoduší si dílo zamilovat.

Produktová stránka

Tvorba loga a vizuální identity

Vizualní identita eshopu
Logo na obchodu
Tvorba magazínu
tvorba loga pro galerii

Reference zákazníka

Petr Zahraj

CEO ARTinvest

551

Krejta solutions s.r.o.

S Krejta solutions s.r.o. mám jen skvělé zkušenosti. S firmou spolupracuji již delší dobu a vždy vše dopadlo dle mých představ. Oceňuji především jejich kreativní přístup a nápady na řešení jak technických, tak designových změn a požadavků. Komunikace byla vždy skvělá, změny a veškeré požadavky provádějí ihned a bez zbytečného čekání. Vždy se snaží vyjít vstříc a najít nejlepší možnou cestu k dosažení daného cíle. Díky všem těmto faktorům máme výbornou odezvu na stránky od našich newyorkských klientů. Jsou přehledné, rychlé a fungují skvěle. Spolupráci s Krejta solutions s.r.o můžu jen doporučit, nešlápnete s nimi nikdy vedle. Moc děkuji za spolupráci.

Chcete vybojovat
více objednávek?

odznak
odznak
odznak
odznak
^