Tvorba nejúspěšnějšího fitness webu na Slovensku Fitclan | KREJTA

Případová studie:

Fitclan – Tvorba nejúspěšnějšího fitness webu na Slovensku

Detail projektu:

Fitclan je online magazín o fitness a zdravém životním stylu, který pomáhá čtenářům v tom, aby dosáhli svých vysněných výsledků. Zakladatel Fitclanu, pan Simon, nás oslovil s prosbou o vytvoření platformy, pomocí které bude moci rychle, jednoduše a přehledně doručit obsah svým fanouškům.

Služby projektu:

Kvalitní obsah je základem úspěchu

Tvorba responzivního webu

Ukázat to nejdůležitejší

Po příchodu návštěvníka na web máme maximálně 5 sekund na to, abychom ho zaujali. Pokud se tak nestane, odchází jinam. Proto je důležité návštěvníkům ukázat nejlepší a nejoblíbenější články, hned na začátku jejich cesty po webu.

Tvorba webové stránky

Navigovat směrem k cíli

Cílem většiny návštěvníků fitness webů je dosáhnout jejich vysněné postavy nebo životního stylu. Proto je nevyhnutné zobrazit lidem možnosti odborných služeb, které poskytují zkušení trenéři Fitclanu v oblasti stravování nebo přípravy tréninkových plánů.

Responzivní zobrazení webu

Více než 84% návštěvnosti je tvořeno telefony a tablety

Telefony jsou již běžnou každodenní součástí našich životů. A právě proto tvorba webu pro mobilní zařízení musí být samozřejmostí. V případě společnosti Fitclan, je dokonce počet zobrazení v mobilních telefonech vysoko nad ostatním zařízením. Obecně tento trend stoupá a v budoucnu se tak stane velice oblíbeným a nejvíce využívaným.

Online komunitu bez Offlinu nevybudujete

Reference na webu

Foto-reporty pro ty, kteří tam nebyli

Fitclan semináře tvoří významnou část celé značky a jsou čím dál, tím víc oblíbené. Proto je důležité ukázat fanouškům atmosféru eventů ve vlastní sekci, kde je můžou mít všechny pohromadě.

Recenze na webu

Reference od těch, kteří to zažili

V případě, kdy uživatel zvažuje využít služby, navštívit událost anebo zakoupit produkt, nám reference pomáhají k rozhodnutí zákazníka. Je velice důležité zobrazit reference zákazníků, kteří už našich služeb využili, k tomu, abychom urychlili rozhodování ostatních.

Tvorba Eshopu pro fanouškovskou základnu

Produktové stránky Eshopu

Reference zákazníka

Simon Kopunec

Zakladatel

551

Krejta solutions s.r.o.

S KREJTA solutions s.r.o. spolupracujem približne rok (webové stránky) a zatiaľ hodnotím spoluprácu ako veľmi pozitívnu a príjemnú. Technicky a dizajnovo vždy došlo ku spoločnému prepojeniu myšlienok v rámci výsledku, a tak boli riešenia dopracované ku mojej spokojnosti 🙂 Komunikácia je super, zapracovanie požadovaných zmien či noviniek na webe veľmi rýchle a pri nečakaných problémoch/bugoch sa takisto všetko vyriešilo z ich strany promptne. Verím, že to bude takto i naďalej, zatiaľ som veľmi spokojný a ďakujem. Ak by sa ma niekto pýtal, či mu môžem niekoho odporučiť v rámci tejto sféry, s čistým svedomím môžem povedať Krejtu 🙂

Chcete vybojovat
více objednávek?

odznak
odznak
odznak
odznak
^