Online marketing, který zvýší konverze o 251% | KREJTA

Případová studie:

DAMACOM: Meziroční zvýšení konverzí o 251%

Detail projektu:

Firma DAMACOM se věnuje montáži zabezpečovacích systémů do domů, firem, bytů a bytových domů. Pan Šenk, jednatel společnosti DAMACOM, nás oslovil s prosbou o přepracování webových stránek a zefektivnění stávající online propagace. Podívejte se, jak se nám to povedlo.

Personalizace růže přináší

Tvorba responzivního webu

Důvěra je základem úspěšné spolupráce

V případě zabezpečení majetku, kde si zástupce společnosti, kterou oslovujeme, pozveme do našeho příbytku nebo firmy, je důvěra nesmírně důležitá. Proto bylo nutné weby zosobnit, aby návštěvník stránek měl přehled o tom, kdo jeho dům navštíví. Vždy jsme raději, když známe tvář osoby, s kterou komunikujeme.


Call to action

Důležité je správně vést

Také nemáte rádi, když se ztratíte a nevíte kam dál? Pomocnou ruku přivítá každý. Stejným způsobem funguje také tvorba webu. Proto návštěvníkům ulehčujeme cestu k nezávazné konzultaci, kde se dozví všechny potřebné informace od zkušených profesionálů.

Tvorba kontaktní stránky

170% nárůst počtu odeslaných formulářů

Jednou z věcí, které stránka postrádala, byl kontaktní formulář a vysvětlení, co bude pro klienty odměnou, v případě zájmu nebo odesláním poptávky přes kontaktní formulář. Zpracováním těchto změn, jsme dosáhli navýšení počtu odeslaných formulářů o neuvěřitelných 170%.

90% nárust odeslání kontaktních formulářů z organického vyhledávání

Optimalizace pro vyhledávače

Zvýšení pozic na relevantní vyhledávací dotazy

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je klíčovým faktorem pro mnoho byznysů a podobně je tomu také v oblasti zabezpečení. Pomocí optimalizace výsledků vyhledávání, zvýšením počtu návštěvníků a dalších aktivit se společnost DAMACOM dostala na první stránky Google vyhledávače, pro pojmy jako kamerové systémy Brno, zabezpečovací systémy Brno a další.

Tvorba facebook kampaní

Personalizací zvýšíme zájem

Vzbudit zájem v dnešní době není jednoduchý úkol. Vytvořením persony zákazníka získáme mnohem větší přehled o jeho zájmech, a proto mu můžeme doručit obsah, který jej zaujme. U zabezpečení domů jsme například, reklamu na facebooku cílili na majitele pejsků.

Tvorba facebook kampaní

Reference zákazníka

Jednatel

551

Krejta solutions s.r.o.

Pro naší firmu jsem hledal spolehlivého partnera, který mněl za úkol nám pomoct v propagaci na internetu. Na základě doporučení od kolegy z podnikání jsem se dostal ke KREJTE. Zpočátku jsem jim svěřil několik menších úkolů. Po tom, co se projevily výsledky jsem jim svěřil kompletní propagaci. Momentálně spolupracujeme s KREJTOU už víc jak rok. Potkáváme se na pravidelné bázi a řešíme kde a jak se ještě můžeme posunout a co zlepšit díky čemu se nám podařilo zdvojnásobit počet poptávek. KREJTU mohu vřele doporučit.

Chcete vybojovat
více objednávek?

odznak
odznak
odznak
odznak
^